0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Tklpehg Падот Блузи За Жени Трендовски Лабава Фит Блуза Дуксер Жени Долги Ракави Блузи Обичните Розова Лента Печатење Круг Вратот Fall Кошули Црна М

Tklpehg Падот Блузи За Жени Трендовски Лабава Фит Блуза Дуксер Жени Долги Ракави Блузи Обичните Розова Лента Печатење Круг Вратот

DEN 223.84
Достапно.

Од стока

Големина= XL Големина= X-Големи САД= 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 14 ЕУ= 40 Биста= 110cm/43.44 "Должина= 58см/22.62" Ракав= 60cm/23.21 "Должина= 61cm/24.73 "Вратот= 59cm/23. есенска облека за жени дами носат на костим за ноќта на вештерките женски кошули смешни женски дуксери кај жени сатенски кошули со кратки ракави за жени женски графички маици со долги ракави грапгична маица страничен шлиц дуксер кафеава јакна од руно.&&Табела со големини : Големина= Големина= Мали САД= 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 8 ЕУ= 34 Биста= 98см/38,58" Врат= 57см/22,44 "Ракав= 55,5 см/21,85 "Должина= 57см/22,44".31 "Вратот= 60cm/23. Големина= L Големина= Големи САД= 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 12 ЕУ= 38 Биста= 106cm/41.&& : Нашата големина Е азиска големина, треба да изберете една големина нагоре кога купувате. графички ла дами кожна јакна грапички маици плашлива жена руно обложени дуксери жени обложени фланелен јакна женски маици за жени графички маици плус големина жени грашок палто етнички долги ракави кафеави маици жени.88 "Вратот= 61cm/24.62 "Должина= 60cm/23. Големина= XXL Големина= XX-Големи САД= 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 16 ЕУ= 42 Биста= 114cm/44. Големина= М Големина= Средни САД= 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 10 ЕУ= 36 Биста= 102см/40.23" Ракав= 58.

За производот

Купувачите избираат и