0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бохо Женски Цветни Квадратни Вратот Краток Ракав Линија Долг Фустан И

Бохо Женски Цветни Квадратни Вратот Краток Ракав Линија Долг Фустан И

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Едноставен, мек и удобен,погоден за повеќето форми на телото.Жолто Бохо Насекаде Печатете Линија Женски Фустани Женска Облека Женски Фустани Големина И Вклопување(инч)Должина На ракавот На сад Биста Манжетна Големина На Половината Должина 2 XS 12.3 33.9 9.8 25.2 47.6 4 S 12.6 35.4 10.2 26.8 48.4 6 M 12.9 37 10.7 28.3 49.2 8/10 L 13.3 39.4 11.5 30.7 50 12 Xl 13.7 41.7 12.3 33.1 50.8 ● Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина Пред Да Нарачате. Количина : 1 парче. Боја : Жолта. Стил : Бохо. Тип На Шема : Целиот Печатење. Детали : Рушен Биста. Тип : Линија. Деколте : Квадратен Врат. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Ракав : Издувам Ракав. Линија На Половината : Висок Струк. Облик На Полите : Пресек. Должина : Долго. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 100% Полиестер. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Бохо Женски Цветни Квадратни Вратот Краток Ракав Линија Долг Фустан И (4). Женска Облека Женски Фустани Жолта S_US големина (4). ПОВОД : Совршен За Секојдневниот живот, Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *ПЛУС ГОЛЕМИНА : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(4816).

За производот

Купувачите избираат и