0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мијаилима Женски Џемпери Пуловер Обични Врвови Пуловер Џемпери За Жени Зимски Есенски Долги Ракави Плетен Џемпер Со Врат Морнарица Л

Мијаилима Женски Џемпери Пуловер Обични Врвови Пуловер Џемпери За Жени Зимски Есенски Долги Ракави Плетен Џемпер Со Врат Морнарица

DEN 319.84
Достапно.

Од стока

43"Sleeve : 58cm/22. Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе го решиме!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет. Препорачај машинско перење ладно со слични бои / сушење суво ниско/рачно перење карактеристика : графичка маичка за печатење букви за жени што ја отстрануваат врвната ткаенина за дишење што е помека и потрајна.56" големина : xl велика британија : 14 еу : 40 САД : 10 БИСТА : 108см/42.УСЛУГА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : задоволството на Клиентот е нашата крајна цел.56"XL144010108cm/42.02" должина : 71см/27. Многу е удобно и еластично за носење дизајн : лесна, Модна симпатична Божиќна Капа графички кошули за печатење, краток ракав, о врат, мека маичка облека, совршено носење со фармерки, хеланки во секојдневна пригода : Лабава и Слободно време, Одлична За Спарување со Слаби Панталони и Хеланки, Лесна и Газирана, подарок за Секоја Елегантна Жена или Девојка за секоја сезона.

За производот

Купувачите избираат и