0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Оган покрај Дирфоамс Женска Костенлива Огнена Танга

Оган покрај Дирфоамс Женска Костенлива Огнена Танга

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Луксуз за секого. Тоа е инспирацијата зад нашата колекција Покрај Оган : висококвалитетни, достапни влечки направени со 100% Австралиска обвивка од овча кожа. Дизајните што ја отстрануваат влагата, регулираат температурата ги дефинираат овие влечки отпорни на вода; целодневната удобност е само чекор подалеку. Суперсофт амортизирање ги лулка вашите стапала заедно со пар издржливи внатрешни/надворешни надворешни ѓонови кои ветуваат удобност во движење! Силуетата за затнување е класика со причина, но мислиме дека можеби ќе ви се допадне ова ажурирање. Близнак лице австралиски овча кожа горниот со пријатна стрижење подножје.

За производот

Купувачите избираат и