0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Бикини Постави Еднобоен Секси Триаголник Два Костими За Капење

Женски Бикини Постави Еднобоен Секси Триаголник Два Костими За Капење

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Материјали : 91% чинлон, 9% спандекс увезенредовен Дизајн На Перење : Врв На Бикини Со Триаголник со Прилагодливи Ремени за Рамо. Низок Пораст Бикини Дното.За Стилот На Чашата : Со Отстранлива Поместена Чаша Нега : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите.Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење.Достапно ВО XS, S, M, L, XL, XXL. (XS=0-2, S=4-6, M=8-10, L=12-14, XL=16-18, XXL=20). Ве молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења за Да Постигнете Совршено Вклопување. Материјали : 91% чинлон, 9% спандекс Увезени Редовни Миење Дизајн : Триаголник Бикини Врвот Со Прилагодливи Ремени За Рамо. Низок Пораст Бикини Дното. За Стилот На Чашата : Со Отстранливи Поместени Чаши Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Достапно ВО XS, S, M, L, XL, XXL. (XS=0-2, S=4-6, M=8-10, L=12-14, XL=16-18, XXL=20). Ве молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења за Да Постигнете Совршено Вклопување.

За производот

Купувачите избираат и