0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
+ ДЕКЕР BDCDD12C 12V МА ЛИТИУМ БЕЗЖИЧНА ВЕЖБА

+ ДЕКЕР BDCDD12C 12V МА ЛИТИУМ БЕЗЖИЧНА ВЕЖБА

DEN 856.00
Достапно.

Од стока

Завршете ја работата Со Црната И Декер Безжична Вежба. Тој нуди идеална комбинација на моќност и перформанси во компактна големина. Тој е 35 проценти помал од претходната верзија На 12v Никад (GCO1200 C). Оваа алатка за подобрување на домот работи на моќен мотор од 550 вртежи во минута со спојка од 11 позиции, што му овозможува да се справи со повеќето проекти. Во исто време, компактниот дизајн од 2,18 килограми ја елиминира борбата за вклопување во тесни агли и простори. Лед работно светло, чак без клуч и ergономска рачка овозможуваат погодност и подобрена корисничка способност. Оваа Црна И Декер Безжична Вежба се напојува СО 12v максимална литиум-јонска батерија (вклучена). Доаѓа со полнач за батерии за да го минимизирате времето на застој кога батеријата ќе остане без енергија. ЦРНА + ДЕКЕР BDCDD12 C 12 V МАКС ЛИТИУМ БЕЗЖИЧНА ВЕЖБА : Компактна и лесна за вклопување во тесни простори. 11 позиција спојката за прецизна контрола. Чак без клуч за брзи и лесни малку промени. Лер работното светло ја осветлува површината за полесно дупчење на темни места. Тежина на литиум јонска безжична вежба : 2,18 килограми. Handономски дизајнираната рачка го одржува корисникот удобен за време на употребата. Напојува со 12v максимална литиум-јонска батерија (вклучена). Вклучува полнач за батерии, двојно завршен бит и упатство за употреба.

За производот

Купувачите избираат и