0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Комплет за ватенка И Шам - Хипоалергичен Преголем Двоен Ватенка Комплет Со Заоблен Дизајн На Возбуда-Шарлиз Серија Од Раскошен Дом

Комплет за ватенка И Шам - Хипоалергичен Преголем Двоен Ватенка Комплет Со Заоблен Дизајн На Возбуда-Шарлиз Серија Од Раскошен

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ - овој лесен раскошен комплет за постелнина За Домашна Ватенка е ткаен од 100% полиестер и исполнет со 50% полиестер и 50% памук за да обезбеди супериорна топлина и удобност. Исклучително е обликуван од квалитетни материјали за раскошно кадифен и меко чувство што ќе ви помогне да постигнете мирен ноќен сон.СТИЛСКА СПАЛНА СОБА ДЕ КОР-Со стилски облини и квалитетни шевови, и јорганот и измамата собираат впечатлива цврста боја со текстура за личност и карактер.

За производот

Купувачите избираат и