0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Светли Мелодии Внатрешни Надворешни Топли Бели Блескаво Стринг Светла со Bluetooth Звучници

Светли Мелодии Внатрешни Надворешни Топли Бели Блескаво Стринг Светла со Bluetooth Звучници

DEN 207.84
Достапно.

Од стока

Пуштете музика од Вашите Светла! Светлите Мелодии внатрешни/надворешни стринг светла имаат 4 вградени Bluetooth звучници за безжично пуштање на вашата музика без Никаква Апликација или преземање. Совршен за секој внатрешен декор, забава на отворено, студентски дом или празничен собир. 80 бели блескаво светла и 4 звучници на 26 стапки зелен кабел, вградена технологија Bluetooth за безжично проследување музика од кој било уред со овозможен Bluetooth. 4 Bluetooth Звучници да играат музика од. 80 светла над 26 стапки кабел. Внатрешна или надворешна употреба. Поврзете до 3 нишки за опкружувачки звук. Не Е Потребна Апликација.

За производот

Купувачите избираат и