0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Рико ИЕЕЕ 802. Интерфејс Единица Тип М24

Рико ИЕЕЕ 802. Интерфејс Единица Тип М24

DEN 1438.24
Достапно.

Од стока

Прифатете ја поврзаноста На Wi-fi и безжичното печатење со оваа Ieee 802.11 A/b/g/n Интерфејс Единица Тип M24 Од Ricoh за мултифункционални печатачи. Се поврзува преку отворот за интерфејс на печатачот. Може да се инсталира безжичен ЛАН, паралелен интерфејс или конвертор на формат на датотека. Поврзете го уредот со IEEE 802.11 a/b/g/n БЕЗЖИЧЕН LAN.

За производот

Купувачите избираат и