0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
НОГА ЛЕД Лента Светла Со ДАЛЕЧИНСКИ Музика Синхронизација LED Светла ЗА Спална Соба Промена НА Бојата SMD RGB LED Лента Светла

НОГА ЛЕД Лента Светла Со ДАЛЕЧИНСКИ Музика Синхронизација LED Светла ЗА Спална Соба Промена НА Бојата SMD RGB LED Лента Светла

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

И добредојдовте во нашата онлајн продавница!!! 100 НОГА LED Лента Светла Со ДАЛЕЧИНСКИ Музика Синхронизација LED Светла ЗА Спална Соба Промена НА Бојата SMD5050 RGB LED Лента Светла.●Нашите рабови во однос на другите брендови на ЛЕД светлосни ленти € ① преземете ја апликацијата "Хилајтинг" (Достапна На Google Play и Ios App Store) можете да ја прилагодите осветленоста, да ги менувате боите, да ја вклучите/исклучите LED лентата rgb ②со вграден микрофон што открива музички отчукувања ЛЕД лентата може автоматски да ги менува боите и осветленоста заедно со музиката, чувствителноста на микрофонот може да се прилагоди со копчињата "+ / - " преку далечински ● доаѓа тајмер што ги исклучува led светлата 15 мин, 30 мин или 1 час подоцна пред Спиење ● Надградена Двострана Лента Со високо Лепило, лесна инсталација ● не се потребни алатки, ДВОСТРАНАТА ЛЕНТА со висока јачина 3м сигурно ги држи лед лентите на место, само треба да ЈА ОДРЖУВАТЕ површината за монтирање чиста и сува.●Поддржете ја прилагодената функција. Со технологијата Од Следната генерација, имаме за цел да ја преобликуваме иднината на осветлувањето на домот, нудејќи поконкурентни и премиум ПРОИЗВОДИ СО ПОМАЛА потрошувачка НА енергија, интегрирани и со генијалност и со практичност во обид да ви донесат најголемо супериорно искуство.●Надградени Посветли SMD 5050 LED чипови и издржливи бакарни ленти q ексклузивни прилагодени LED чипови за да трошат помалку енергија додека осветлуваат посветла светлина со подолг животен век од повеќе од 60.●Надграден безбеден АДАПТЕР За Напојување и кабли со КОТАЦИЈА на УЛ, огноотпорен адаптер за напојување што ги исполнува најсложените и најригорозните СТАНДАРДИ на УЛ, вграденото заштитно коло автоматски ќе го исклучи напојувањето откако струјата ќе се преоптовари или краток спој.

За производот

Купувачите избираат и