0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кулер Мајстор Mcs-S600-KN5N-S Silencio S Средна Кула Компјутер Случај-Челик, Пластика-Црна

Кулер Мајстор Mcs-S600-KN5N-S Silencio S Средна Кула Компјутер Случај-Челик, Пластика-Црна

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Вклучен е изборен филтер за прашина за вентилација на горниот панел, што овозможува горниот панел и предниот панел да работат заедно за да го изладат системот. Вентилациски Врв за уште поголема побарувачка за вентилација, Капакот за Амортизација на звукот на горниот панел може да се отстрани за неограничена вентилација. Развојот На Силенсио беше воден Од Кам64 На Сорама-ова овозможи целиот звучен спектар визуелно да се анализира според изворот, шемата на резонанца и фреквенцијата.

За производот

Купувачите избираат и