0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Поштенски Батерија Нови 12v 35ah U Sla Agm Батерија Скутер Инвалидска Количка Заменува Ub Agm1234T

Поштенски Батерија Нови 12v 35ah U Sla Agm Батерија Скутер Инвалидска Количка Заменува Ub Agm1234T

DEN 2239.84
Достапно.

Од стока

Нема истурање, нема протекување и нема вода за проверка. Патентираниот запечатен столб спречува корозија што дава продолжено траење на батеријата. Димензии : (Ж) 6. Високи Засилувачи На Вртење И Ниска Стапка На Само-Празнење.

За производот

Купувачите избираат и