0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Медот Може Да Направи Биро За Скут Со Вградена Рачка И Перница, Повеќебојна

Медот Може Да Направи Биро За Скут Со Вградена Рачка И Перница, Повеќебојна

DEN 911.36
Достапно.

Од стока

Вие сте креативен тип-оној кој секогаш има приказна на вашиот ум, уметнички проект печење на горилникот. Затоа Ова Преносно Биро за Лаптоп со Вградена Рачка е вашиот доверлив помошник и во и надвор од студиото. Неговиот шик и компактен во однос на ergономијата на лаптопот, додека неговиот лесен дизајн го прави попаметен од резултатот со троен збор. Може да се потпрете на цврста конструкција НА МДФ за да ја одржите површината ладна кога работите преку жешка идеја. Совршена маса за лаптоп за вашиот кауч, вашето патување или вашиот вистински круг, исто така е добро место за паркирање на вашиот уред за пишување 13 и започнување на проектот од вашите соништа. Медот Може Да Направи Биро За Скут Со Вградена Рачка и Перница, Повеќебоен : преносливиот компјутерски врв на масата го претвора секое место во работно место. Идеален за студенти, патници и лица со ограничена подвижност. Амортизираното биро за скут вклучува отстранлива подлога. Лесен за нега и чистење; прави идеално биро за патување во круг. Цврста површина се бори против топлината што се емитува од лаптопите и таблетите. Користете како преносливо биро за пишување или преносно уметничко биро. Димензии : 23,23 Л х 15,75 В х 2,52 Ч.

За производот

Купувачите избираат и