0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
ХИКАРУ Умада - СРЦЕВА СТАНИЦА-Винил

ХИКАРУ Умада - СРЦЕВА СТАНИЦА-Винил

DEN 810.24
Достапно.

Од стока

Првично објавен во 2008 година, АЛБУМОТ НА ХИКАРУ Умада СРЦЕВА СТАНИЦА ќе биде објавен на лп формат. Се одликува со патеките "Вкус На Животот," "Прекрасен Свет" и бонусната патека, " Летај Ме На Месечината (Со Други Зборови) [Мешавина Од 2007 година]." Достапно на двојно винил од 180 грама. ХИКАРУ Умада - СРЦЕВА СТАНИЦА (2 ЛП) - Винил. 2022. Првично објавен во 2008 година, АЛБУМОТ НА ХИКАРУ Умада СРЦЕВА СТАНИЦА ќе биде објавен на лп формат. Се одликува со патеките "Вкус На Животот", "Прекрасен Свет" и бонусната патека", Летај ме До Месечината (Со Други Зборови) [Мешавина Од 2007 година]."Достапно на двојно винил од 180 грама.

За производот

Купувачите избираат и