0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Реставриран LG 43 Класа 4K LED WebOS Smart TV 43un6955zuf

Реставриран LG 43 Класа 4K LED WebOS Smart TV 43un6955zuf

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Моќниот процесор ја подобрува бојата, контрастот и јасноста, додека паметната платформа на lg web OS и LG Каналите испорачуваат огромна библиотека со содржина до вашите прсти.

За производот

Купувачите избираат и