0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Cool Gear 32 Oz Poplight Chiller Chiller Забавно сезонско уметничко дело е осветлено со LED база. Активирано копче : Осветли за да ја покажете вашата омилена боја. Мека зафат, зачувана рачка за носење за лесно транспорт. Повлекувањето на прстот на капачето за шипката го задржува гермичниот микроб. Јасно, шише отпорно на растурање. Појаснето PP шише/PP капакот/рачката на TPE. Безбедна машина за миење садови (отстранлива електронска основа). Содржи 3 батерии на алкални копчиња со алкални копчиња.

За производот

Купувачите избираат и