0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
1092. Завршен Сет На Врвот На Желад Сатен Никел

1092. Завршен Сет На Врвот На Желад Сатен Никел

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

1092.150 Завршен Сет На Врвот На Желад 150 Сатен Никел Болдвин е синоним за иновации и ненадминат квалитет. За оние кои се стремат да го направат домот многу повеќе од само засолниште Болдвин е нивното уверување дека функциите и елеганцијата, како и трајната вредност и луксузниот стил, може да се најдат во истото фино семејство на производи. Нашите производи се заштитени со издржлив горен слој дизајниран да ја одржува убавината и квалитетот. Карактеристики Специјално дизајнирани за навој во горниот и долниот дел на бурето на шарката. Сите финалиња се целосно заменливи. Спецификации Заврши : Сатен Никел. - ШКУ : ТПНТД28573.

За производот

Купувачите избираат и