0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
12 59 Избор на градители Винил Подигнат панел Прозори на панели, W Spikes & Spikes и завртки, Cranberry

12 59 Избор на градители Винил Подигнат панел Прозори на панели, W Spikes & Spikes и завртки, Cranberry

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Надворешните винилни ролетни додаваат совршен допир на убавината и достапноста. Нашите винилни ролетни се комплетни со завртки за винил бленда, кои ја прават инсталацијата предвремена. Ништо друго не може да направи драматично подобрување на привлечноста за помалку за помалку. Лесно се инсталира на надворешноста на вашиот дом. Додава моментална вредност во вашиот дом. Препорачано за височини на прозорецот од 58 "до 60". Живописни бои за цел живот на убавина. Ролетни инсталираат за неколку минути не часа. 25 -годишна гаранција на производители.

За производот

Купувачите избираат и