0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
ДизајнАрт „Модерен часовник од дрво од пурпурна фантазија на Флорази“

ДизајнАрт „Модерен часовник од дрво од пурпурна фантазија на Флорази“

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . Врвграм детали за детали за површините малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик од дрво на вашето уметничко дрво часовник . Виолетова фантазија Цветовите ликовна уметност е директно отпечатена на дрво со употреба на супериорен квалитет 6 бои UV мастило,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери. Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат вистински оригинален часовник со тркалезни wallидови што го прави фокусна точка на секоја просторија .. Карактеристики. - Стил : модерен тип од средниот век : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . - пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво . - Број на парчиња : 1. - Големина : Средна, голема, мала. - Боја : Виолетова. - Земја на потекло : Канада. - "aa " батерија вклучена со вашата нарачка . - Лесно е да се обесувате . видете ги опциите паѓаат за достапните големини. Користејќи го мастилото со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. АА "" батерија вклучена со вашата нарачка. Лесно е да се обеси.

За производот

Купувачите избираат и