0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
12 LED осветлен ирски Свети Патрик Денот на Денот на златен прозорец Силуета

12 LED осветлен ирски Свети Патрик Денот на Денот на златен прозорец Силуета

DEN 319.84
Достапно.

Од стока

Карактеристики на производот : Боја : Топли бели сијалици / бела жица "Топло бело " исто така познато како "Топло чисто " има мек природен блескаво сјај сличен на бројот на светилки : 10 сијалица : конкавен широк агол 18 "Олово Едностран дизајн на кабелот Дополнителни карактеристики на производот : LED светлата користат 90% помалку енергија ако една сијалица го изгори остатокот ќе остане осветлена целосно собраната декорација доаѓа во 1 парче за употреба во затворен простор само откако ќе се вклучи батеријата за заштеда на енергија, светлата ќе работат за 6 часа и потоа исклучување за 18 часа циклус повторувања дневно бара 3 "aa " батерии (не се вклучени) доаѓаат со 1 чаша за вшмукување за висечки сијалици што не можат да се заменат не можат да се поврзат со други осветлени предмети Димензии : 12 "h x x 9.5 "W материјал (и) : Пластика/жица 10 LED мини светла.

За производот

Купувачите избираат и