0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
30 Директор на директорот природен рамка-калипсо

30 Директор на директорот природен рамка-калипсо

DEN 1599.84
Достапно.

Од стока

Откријте разновидна употреба за овој директор на директорот во класичен стил. Конструиран со 100% цврсто дрво, овој преносен директор на директорот е изграден за трајна сила. Отстранете го потпирачот за подножје и дизајнот на преклопување го прави транспортот ветре-значи дека можете да го преместите од соба во соба или да го транспортирате за специјални прилики со леснотија. Одлично решение за домови, училишта, настани и бизниси исто така. Класичен стил одговара на трајно или привремено седење за секоја пригода . едноставно отстранете го потпирачот за подножје и дизајнот на преклопување обезбедува без напор транспорт и складирање. Вградените потпирачи за рака и потпирачи за нозе обезбедуваат удобност и поддршка.

За производот

Купувачите избираат и