0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Близнак Над Полн Кревет На Футон Со Полица За Книги, Песочна Црна Боја

Близнак Над Полн Кревет На Футон Со Полица За Книги, Песочна Црна Боја

DEN 2544.00
Достапно.

Од стока

Креветот на спрат со полица за книги е совршен додаток за секој модерен амбиент во спалната соба. Овој разноврсен дизајн кревет има цврста метална конструкција во песочна црна завршница. Тоа ќе биде совршен избор за собата на вашите деца за нејзиниот лесен пристап заштитна ограда и реверзибилен пристап до скалите до горниот кревет. Вклучена полица за книги. Реверзибилна скала. Метална цевка поддржана. Кликнете овде за да го видите водичот за склопување.

За производот

Купувачите избираат и