0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Облечи Го Мојот Занает Префрли Ме Лист А4-Обратен Мирис На Љубовта

Облечи Го Мојот Занает Префрли Ме Лист А4-Обратен Мирис На Љубовта

DEN 149.44
Достапно.

Од стока

Листовите за пренос се уникатен производ кој може да го подобри изгледот на секоја обична површина. Погоден за употреба на дрво, пластика, стакло, кожа, метал, обоена површина, мермер, проекти за смола, картички за дневник и многу повеќе. Не заборавајте да го излупите филмот пред да го залепите на површината. Не допирајте го веднаш по пренесувањето и оставете го да се исуши некогаш. Секогаш запечатете го проектот за заштита на трансферот. Сосема Ново. 194186005994. Облечи Го Мојот Занает. Мекдп2994.

За производот

Купувачите избираат и