0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Onesies Бренд Бебе Девојка Долги Ракави Боди, 6-Пакет, Големини Новороденче-12М

Onesies Бренд Бебе Девојка Долги Ракави Боди, 6-Пакет, Големини Новороденче-12М

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Бебешки Боди Од Брендот Се стилски и удобни! Овие симпатични, избрани Боди Од Брендот Се направени со мека памучна ткаенина која е совршено удобна против нежната кожа на бебето. Бебето ќе сака колку дише овој материјал! Овој пакет вклучува шест боди. Скапоцениот асортиман на бои, дезени и уметнички дела ги прават овие боди модерен избор погоден за секојдневно носење. Овие класични бебе облека функција скут рамо деколте кои го прават гардероба промени полесно од било кога. Деколтењата овозможуваат облеката да се лизне преку главата на бебето во целосна удобност. Тие исто така имаат куќишта за прицврстување на дното кои се погодно поставени повисоко напред за да се забрзаат промените на пелените. Симпатична и прифатлива, овие боди навистина се квалитетни. Оние Бренд боди се совршени за секое малечко со стил. Onesies Бренд Бебе Девојка Долги Ракави Боди, 6-Пакет, Големини Новороденче-12 M. Вклучува : 6 долги ракави Onesies бренд боди. Ткаенина : 100% памучно ребро. Карактеристики : деколтето на рамото што може да се прошири помага полесно да се повлече облеката преку главата на бебето, погодно позиционирано затворање на дното повисоко во предниот дел за лесно менување, отпечаток од екран со издувана уметност. Нега : машинско перење / сушење. Земја На Потекло : Увезени.

За производот

Купувачите избираат и