0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тигерклав Црн Оксид Скриени Палубата Прицврстувач пк

Тигерклав Црн Оксид Скриени Палубата Прицврстувач пк

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Системот за клипови Tiger Claw TC-G е најбрзиот, најлесниот начин да се сокријат прицврстувачите на платформата со жлебови. Тој е специјално дизајниран да работи во 5/4 инчни табли за палуби. Лесна инсталација. Држењето моќ е супериорно. Не е потребен лепак или специјални алатки. Црна обложена за намалување на видливоста. Сите инсталација направено од врвот. Изработени од нерѓосувачки челик. Број Во Пакет : 90 пк.

За производот

Купувачите избираат и