0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
2.5 кт овално сечење жолт природен цитрин 18к свршувачка за годишнина од жолто злато стонирање големина 5.75

2.5 кт овално сечење жолт природен цитрин 18к свршувачка за годишнина од жолто злато стонирање големина 5.75

DEN 6767.68
Достапно.

Од стока

Испорачано во нашата Бесплатна Кутија за Подароци и сместено.5 каратно брилијантно овално сечење жолт природен цитрин 18 каратно цврсто жолто злато дизајнер невестинска годишнина ангажман свадба три камен прстен. или Дипломирање. идеален е за секој спомен, подарок или спомен. Длабоко духовен скапоцен камен како што го привлекуваат срцевите чакри, кој се смета за еден од најстарите скапоцени камења што се користат за духовна заштита.

За производот

Купувачите избираат и