0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хестингс 8-Цилиндричен Клипен Прстен

Хестингс 8-Цилиндричен Клипен Прстен

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Клипни Прстени-3.736 Во Дупка-Капка Во-5/64 х 5/64 х 3/16 Во Дебела Стандардна Напнатост-Железо-Фосфат-8-Цилиндричен-Комплет Енгбореин : 3.736. Врвот Жлеб : 5/64. 2-ри Жлеб : 5/64. 1-ви Нафта жлеб : 3/16.

За производот

Купувачите избираат и