0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фиа Ад. ТР47 - ВИНО ФИАТР47-вино 09-Ф150 11-Ф250 Ф СУПЕР ДОЛЖНОСТ СУПЕР ДОЛЖНОСТ ТР ПРЕДНА КОФА СЕДИШТЕ ПОКРИТИЕ ВИНО

Фиа Ад. ТР47 - ВИНО ФИАТР47-вино 09-Ф150 11-Ф250 Ф СУПЕР ДОЛЖНОСТ СУПЕР ДОЛЖНОСТ ТР ПРЕДНА КОФА СЕДИШТЕ ПОКРИТИЕ ВИНО

DEN 445.76
Достапно.

Од стока

Фиа Ад. 09-14 Ф150/11-16 Ф250/Ф350 СУПЕР ДОЛЖНОСТ СУПЕР ДОЛЖНОСТ ТР ПРЕДНА КОФА СЕДИШТЕ ПОКРИТИЕ Вино Седиште Wrangler Прилагодено Седиште Капак Wrangler Прилагодено Седиште Капак; Седло Ќебе; Вино; Кофа Седишта; Прилагодливи Потпирачи За Глава; Воздушно Перниче; Вкл. Капак За Одмор на главата; КАРАКТЕРИСТИКИ : Напредниот Дизајн Создава Динамична Состојба на Уметничкиот Ентериер. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Седиштето. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Кул Во Лето; Топло Во Зима. Ткаенина За Ќебе За Седло Отпорна На Абење. Рачно Миење; Капе Суво. Тестирано Возило Пред Инженерско Одобрување. Боја брза и ОТПОРНА НА УВ. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци.

За производот

Купувачите избираат и