0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Фради мачка“ платно уметност од Пеги Харис

Трговска марка ликовна уметност „Фради мачка“ платно уметност од Пеги Харис

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Таа е автор на седум најдобри продажни книги, од кои две се преведени на странски јазици, а сите ги карактеризираат нејзините уникатни дизајни на бебешки животни. Како инспириран уметник и учител за животински свет, меѓународно признат дизајнер и остварена ТВ личност, Пегис кариера се протега 20 плус години.Уметник : Peggy Harrissubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има портокалово маче што седи во центарот на рамката. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Како инспириран уметник и учител за животински свет, меѓународно признат дизајнер и остварена ТВ личност, Пегис кариера се протега 20 плус години.

За производот

Купувачите избираат и