0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чудо нација бебе и дете момче се протегаат плетени тексас фармерки со засилени колена, големини 12 милиони-5Т

Чудо нација бебе и дете момче се протегаат плетени тексас фармерки со засилени колена, големини 12 милиони-5Т

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Лесно за носење, лесен за спарување. Овие фармерки со плетено тексас имаат лесен стил, влечење стил со врзана вратоврска, ако е совршено да се лизне на вашето бебе или момчето дете и да се прилагоди за вистинското вклопување. Изработени во удобна ткаенина, овие фармерки се спаруваат со неговите омилени тимови и врвот за ладен изглед. Исклучиво на. Материјал : 78% памук/20% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; ребрести половини; Засилени колена. Повлечени фармерки на момчињата за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и