0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Toter Slimline Gal. Капакот за слот за правоаголен документ сивстон

Toter Slimline Gal. Капакот за слот за правоаголен документ сивстон

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Тотерот Slimline Open Top Правоаголен капак одговара на конзервата за отпадоци од тотер 23 галон. Капакот, произведен со полиетилен со употреба на до 50% рециклирана содржина е конструиран со напредно ротационо обликување за да се спротивстави на пукање, кршење и свиткување. Завршено во атрактивен гранит Greystone, широкиот отворен капак на контејнерот е дизајниран за лесна употреба во локациите за заштеда на просторот. Toter Slimline 23 Gal. Слот за правоаголен документ на Greystone : Произведен со полиетилен со употреба на до 50% рециклирана содржина23 галон правоаголен тенок, отворен врв на капакот, одговара на тотер 23 галон отпадоци со соодветна завршница на ротационо обликување создава построго, потрајно, долготрајно, долготрајно производот што може да се појави, лесен конструкции, што може да се расчисти , кршење и виткање на отворено капакот на контејнер за лесно отстранување на пашперт за внатрешна и надворешна употреба.

За производот

Купувачите избираат и