0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тотер кубни нозе lbs. Капацитет Тешки прирачник за коцка - Блекстоун

Тотер кубни нозе lbs. Капацитет Тешки прирачник за коцка - Блекстоун

DEN 519.84
Достапно.

Од стока

Прирачникот за камиони со коцка на Тотер се совршени за преместување на голем, тежок отпад во неговата конечна област за отстранување. Напредно ротационо обликување, користејќи полиетилен со средна густина, овозможува додадена ригидност и дополнителен материјал во области со критичко абење - создавање на нивниот солиден раб на горниот раб. Вдлабнати области за зафаќање ги прават лесни за маневрирање на најтешките товари. Рамките обложени во прав ја намалуваат корозијата, спречуваат да се разгалат и да обезбедат долг век на траење на услугата. Идеално за општ отпад, ракување со материјали, производство на отпад, отпад од храна и рециклирање. Прирачникот за камиони со коцка на Тотер се достапни во повеќе големини и капацитети за безбедно транспорт на оптоварување од 300 до 600 фунти. Прирачник за коцка со кубни стапки може да се справи со 500 фунти. отпад и други материјали. Напредниот процес на ротационо обликување обезбедува супериорна издржливост на производот со години и години на услуга. Технологијата со груб раб и армиран материјал во области со критичко абење додава ригидност и го продолжува животот на услугата. Рамките обложени со прав спречуваат 'рѓа и трепкање. Вдлабнати области за зафаќање ги прават лесни за маневрирање на најтешките товари. Едноставно за маневрирање - дури и кога е целосно полн.

За производот

Купувачите избираат и