0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Bandai Power Ranger оклопна зелена ренџер

Bandai Power Ranger оклопна зелена ренџер

DEN 461.92
Достапно.

Од стока

Овој оклоп на Green Ranger Ranger има над 20 точки на артикулација за да создаде најреални и неверојатни борбени пози. Оваа ставка со тематски напори е висока скоро 7,5 инчи и вклучува повеќе парчиња борбена опрема. Кога ќе се соочи битката, ќе ја преземе акцијата на следното ниво со користење на сите оружје и оклоп на располагање со вашиот на располагање со оклопните напори може да се фигурираат. Како нормален ренџер за напојување или напојување на вашиот ренџер со вклучено оружје и борбени менувачи на борбени комбинации со сите вклучени додатоци, помагаат да се обезбедат бесконечни плеј -фигури, исто така, имаат над 20 точки на артикулација за да се создаде најреална и неверојатна битка позитивна позиција од Bandai Model : 421777dimensions : 12 инчи долг x 7,5 инчи широк x 2,5 инчи длабоки материјали : Пластични батерии : Не се потребни батерии кои се однесуваат на возраст за 4 години и постара возраст : 4 & upgender : Момци, девојчињаматеријал : пластика Кога битката на битката ја презема акцијата на следното ниво со користење на сите Оружјето и оклопот што ви е на располагање со вашите моќни ренџери дино да наплаќаат оклопни. Битка како нормален ренџер за напојување или напојувајте го вашиот ренџер со вклучено оружје и борбена опрема. Повеќекратни борбени комбинации со сите вклучени додатоци помагаат да се обезбеди бесконечна игра.

За производот

Купувачите избираат и