0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Оригинална опрема Kumho T155 90R 110M

Оригинална опрема Kumho T155 90R 110M

DEN 1514.88
Достапно.

Од стока

Развиена за апликации за оригинална опрема, T121 од Kumho е привремена/компактна резервна гума што им овозможува на производителите на возила да ја намалат вкупната тежина на возилото и да ја зголемат достапната простор, во споредба со резервните гуми со стандардна големина. T121 е дизајниран да им помогне на возачите привремено да ја вратат подвижноста во случај да се намали, пункција, опасност од патот, несреќа или испуштање предизвикува рамна гума. Наменета само за привремена употреба, гумата има помала физичка големина, поплитката длабочина на шарите, потесната шара и полесната конструкција од гумите со кои возилото е нормално опремено. Стока.

За производот

Купувачите избираат и