0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Конуси за атлетски работи, 24-пакувања

Конуси за атлетски работи, 24-пакувања

DEN 239.84
Достапно.

Од стока

Атлетските работи 24-пакувања конуси се изработени од трајна пластика. Овие лесни девет инчи конуси доаѓаат со 12 единици зелени конуси и 12 единици портокалови конуси за да ви помогнат да поставите граници и линии за да извршите вежби и вежби за подобрување на вашата игра! Конуси за атлетски работи, 24-пакувања : Конусите за обука се конструирани од трајни пластични картички да се користат во затворено или на отворено има 12 единици зелени конуси и 12 единици портокалови конуси вклучени во оваа конуси за обука на светлосна категорија се високи 9 ".

За производот

Купувачите избираат и