0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Комплет за воини на патот, 77 п.п.

Комплет за воини на патот, 77 п.п.

DEN 4573.92
Достапно.

Од стока

Комплетот за воин ААА е преполн со безбедносни производи за да обезбеди максимална безбедност при патување на отворен пат. Вклучува компресор за воздух 250 PSI со мерач, триаголник за предупредување за итни случаи, кабли од 10 '8-мерачи и повеќе за да ви помогне да се соочите со итна ситуација со доверба. Овој комплет за помош за патна помош, исто така, вклучува топло сет на руно, кој доаѓа со капа, нараквици и шал за да ве задржи топло во случај да бидете фатени на дожд или снег. Овој автомобилски комплет за безбедност има 45 парчиња предмети од прва помош што можете да ги користите за лекување на мали рани и повреди пред да пристигне професионална медицинска помош. Можете да ги чувате и носите сите содржини на овој комплет за итни случаи на автомобилот ААА, 77-парчиња, во предвидената двострана торба за носење. Комплет за помош во Воин 77 парчиња воин, 77-парчиња : Комплет за воин на патот ААА доаѓа со двострана торба за носење. Вклучува Водич за грижа за итни случаи за итни случаи ААА, брошура за членство, компресор за воздух 250psi со мерач, 10 '8-мерачи засилувачки кабли, триаголник за итни случаи, со 2-предводени рачни ламби, пар памучни нараквици со затемнети, итни пончо, клешти со склопови со клешти со клешти со склопови со итни полиња, сл. Винил костец, рамен шрафцигер за глава, шрафцигер на Филипс, 10 кабелски врски, 2 продавници за крпи, 2 жици на банџи, сет на топло руно од 3 парчиња (капа, нараквици и шамија), дигитален мерач на гуми, мултифункционална алатка, итни свирежи и итни свирки и 45 парчиња прва помош.

За производот

Купувачите избираат и