0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нулум Хејли Шеврон Шетан во затворен простор за акцент на отворено, 2 '3', црно

Нулум Хејли Шеврон Шетан во затворен простор за акцент на отворено, 2 '3', црно

DEN 269.92
Достапно.

Од стока

Овој килим е машина направена од 100% полипропилен и е изграден за да трае во услови на отворено. Willе помогне да се заврши и да додаде удобност на кој било простор без разлика дали ќе изберете да го поставите внатре или надвор од вашиот дом. Изберете од која било од уникатните бои за најдобро да одговараат на постојниот декор. Нулум Алексис Ширкан затворен/отворено подрачје. Машината направена. Направено во Белгија. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : Лизгајте го SBR. Поставување : затворен/отворен. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, внатрешен двор / отворено, ходник, канцеларија, кујна, влез.

За производот

Купувачите избираат и