0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мед-може да направи електричен тостер тостер, црна

Мед-може да направи електричен тостер тостер, црна

DEN 704.00
Достапно.

Од стока

Честопати, фокусот за такос е пломби. И тоа има смисла. Има многу причини да се фокусираме на нежното карне асада, сукулентно свинско стомаче или рендано зачинето пилешко. Тоа, рече, не занемарувајте ги тортилите. Смирената тортилја е домот, возилото за јадење за јадење за вкусно полнење на тако. Ако тортилата не е во ред, тако нема да биде во ред. Сега, секоја такерија ќе ви каже дека клуч за одлична тортилја е да ја тостите. И, има неколку начини подобро за да се напие тортилја совршено секој пат од овој електричен тостер за тортилја. Со шест слотови и време на печење од помалку од 60 секунди, можете да започнете вечера побрзо отколку да чекате да ги изложите и да превртите индивидуални тортили преку пламен или тава. Кога ќе ја земете предвид леснотијата и конзистентноста, овој тостер од тортилја го носи во Тако ноќ, можеби е во ред да се фокусираме на пломби. Изматете ги тости и вкусни тако за семејство и пријатели. Индивидуалните слотови рамномерно ги загреваат двете страни до шест тортили за помалку од 60 секунди. Оптимизиран за 6-инчни пченка, брашно или пченица тортиillasи. Операција за бирање за прецизност на обичај за печење. Издржлива конструкција на не'рѓосувачки челик и пластика. Димензии : 8,5 "L x 10.25" W x 9.5 "H. KCH-09370.

За производот

Купувачите избираат и