0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Карат Т.Г.В. Создаден прстен со дво-камен прстен од Moissanite Sterling Silver

Карат Т.Г.В. Создаден прстен со дво-камен прстен од Moissanite Sterling Silver

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Ширина на опсегот : 1,75мм. Изработено во бујно сребро сребро, има две срцеви, сложени поставени на моисанит камења (4 x 4mm) со 20 кружни, поставени со пас, создадени моисанитни скапоцени камења, кои се наоѓаат на својот бенд. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче.Додадете малку сјај на вашата облека со овој миабела создаден прстен со дво-камен на Моисанит. Создаден пресек на Моисанит : круг и срце. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Направено во сребро. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Простори и песни поставени камења. Полиран на брилијантен сјај, овој треперечки прстен е безвременски додаток на секоја колекција на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај.

За производот

Купувачите избираат и