0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt 'Затвори од бел и чист сина маргарка цвет II' Традиционална метална wallидна уметност на кругот - диск од 23

DesignArt 'Затвори од бел и чист сина маргарка цвет II' Традиционална метална wallидна уметност на кругот - диск од 23

DEN 479.84
Достапно.

Од стока

- Изгледа подобро од која било фото -хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години. - УВ-обложена перка. - Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. - Лесно се чисти со микрофибер крпа. - Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка. Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка.

За производот

Купувачите избираат и