0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Cygnett CY3537ACOCP Полнење на база од 10-вати 3-во-безжично полнење

Cygnett CY3537ACOCP Полнење на база од 10-вати 3-во-безжично полнење

DEN 2399.20
Достапно.

Од стока

Поедноставете ја вашата рутина за полнење со штандот за безжично полнење Cygnettbasebase 3-во-1, давајќи ви флексибилност да ги наплатите сите ваши уреди на 1 удобна локација. Безжично наполнете го вашиот i Phone и Apple Watch со позиции за полнење со цел, додека сè уште имате USB-A порта достапна за да наплати трет уред, како што се вашите Air Pods или i Pad. Со својот елегантен, компактен дизајн, ова решение за полнење се-во-едно е идеално за вашата маса во кревет, обезбедувајќи дека сите ваши уреди имаат место да наплаќаат преку ноќ. 10 Watt Wireless Charger. Наплати 3 уреди одеднаш со полнач на Magnetic Apple Watch, Qi Pad и порта за полнење USB-A. Влез : DC 9 волти/3 засилувачи (27 вати). Безжичен излез : 5 вати/7,5 вати/10 вати (максимум 10 вати). USB-A излез : 5 волти/1 засилувачи (5 вати). Излез на гледање : 5 вати.

За производот

Купувачите избираат и