0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Scunci шарена пинчова коса вратоврска со бисери и камени акценти, тен и бело

Scunci шарена пинчова коса вратоврска со бисери и камени акценти, тен и бело

DEN 95.84
Достапно.

Од стока

Овој тен и бел-лента со скрипти со актуелни акценти на бисер и тен, обезбедува пигтили, коњчиња, бухти и плетенки со мека плетена ткаенина која нема да остави заби или да ја оштети косата. Унисекс стил е одличен за тинејџери и возрасни. Носете го за стилски изглед што ќе ги натера главите да се свртат или да го лизгаат на зглобот да го носат како додаток што е во подготвеност на стилот! Кога станува збор за да го погледнете вашиот тренд, Скунчи ве покрива со најжешките додатоци за коса, вклучувајќи стилски ленти за глава, супер-комфорни пинови, сјајни бобински иглички, глам барети и многу повеќе. 1 парчиња лента со камени акценти. Идеално за тинејџери и возрасни. Унисекс стил. Совршено за коњчиња, бухти и плетенки. Ја штити косата од вдлабнатини и оштетување. Бели и тен ленти со соодветни факс бисери и камења. Исто така достапни, клипови, иглички и ленти за глава.

За производот

Купувачите избираат и