0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каролини Богатства CK4635PILLOWCASE Као Manee Мачка Среќен Божиќ Ткаенина Стандард Перница, Стандард, разнобојни

Каролини Богатства CK4635PILLOWCASE Као Manee Мачка Среќен Божиќ Ткаенина Стандард Перница, Стандард, разнобојни

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Каролини Богатства CK4635 PILLOWCASE Као Manee 2 Мачка Среќен Божиќ Ткаенина Стандард Перница, Стандард, мултиколирана Ткаенина Стандард Перница кој раса специфични Као Manee уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа Божиќна украсна Навлака за Перници. Оваа Стандардна Навлака За Перници Од Ткаенина е од колекцијата Богатства На Каролин Среќна Новогодишна Елка. Карактеристики. Стандардно Бело на грб со уметнички дела на предниот дел на навлаката за перници. Материјал за отстранување на влага ткаенината за изведба што дише овозможува убаво искуство за спиење и покажува квалитет. Измијте ладен и сув медиум. Не е потребно пеглање. Материјал-влага фитил. Димензија-30 х 0.15 х 20.5 инчи. Тежина на предметот-0,25 килограми. Оваа Перница Е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Стандардна Големина Бела на грб со уметнички дела на предниот дел на навлаката за перници.

За производот

Купувачите избираат и