0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пебео Студио Акрилик, 100мл, Фталоцијанин Сино

Пебео Студио Акрилик, 100мл, Фталоцијанин Сино

DEN 279.84
Достапно.

Од стока

4-уметничкиот Маркер е маркер за боја на база на масло, мулти-техника, кој е идеален за пишување, цртање, техники на мешани медиуми, декорација, рамни перења и традиционални техники за сликање масло. За најдобри резултати, нанесете на мазни или непорозни површини. Преработете ја бојата дури и по неколку недели за да добиете нијанси, градиенти и тонови. Пебео Студио Акрилик, 100мл, Фталоцијанин Сино.

За производот

Купувачите избираат и