0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
5,5 g Коректор Прајмер Водоотпорен нелеплив Лесно Продолжете Долго Носење отпорен На Дамки Скријте Недостатоци Шармантна Шминка Буквар За Очи Крем За Девојчиња

5,5 g Коректор Прајмер Водоотпорен нелеплив Лесно Продолжете Долго Носење отпорен На Дамки Скријте Недостатоци Шармантна Шминка

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Опис : Дизајн на свиленкаста текстура, која е лесно да се прошири. Има силно прикривање за совршено покривање на оригиналната боја на очните капаци.Несомнено дека неговата компактна големина и лесното тело ги обезбедуваат карактеристиките на производот со пренослив.Изработен од безбедни материјали, тој е нежен и благ за употреба.Должината на производот е 2,5 см. Нашите производи се погодни за лична употреба или професионална употреба. Име на предметот : Крематеријал За Прајмер За Очи : Содржина На Крем : 5,5 Gshelf Живот : 3 Години Карактеристики : Мини, Универзална, Безбедна Детали : Должина : 2,5 см/0,98" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 X Око Прајмер Крем Дизајн на свилен текстура, што е лесно да се прошири. Има силно прикривање за совршено покривање на оригиналната боја на очните капаци. Несомнено дека неговата компактна големина и лесното тело ги обезбедуваат карактеристиките на производот со пренослив. Изработен од безбедни материјали, тој е нежен и благ за употреба. Должината на производот е 2,5 см. Нашите производи се погодни за лична употреба или професионална употреба.

За производот

Купувачите избираат и