0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Киераграс Кг Луси Документ Рамка-11 14

Киераграс Кг Луси Документ Рамка-11 14

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Рамката за слика киераграс Кг Луси создава елегантен и класичен додаток на секој домашен декор. Изградена од висококвалитетна смола и со акцент На монистра, рамката Луси е издржлива и елегантна. Подвижните закачалки зад рамката се за хоризонтални или вертикални дисплеи на ѕидот. Создадете смела изјава во секој декор за дом или канцеларија! КОМПЛЕТ ОД ОСУМ СТИЛСКИ, ЕЛЕГАНТНИ РАМКИ-ќе Ви се допаднат комплиментите што ги добивате Со луси рамки. Прикажете специјални документи , степени и многу повеќе-ќе ги чувате со години!. ДРЖИ 8,5" Х 11 "во мерките За Отворање на ЕКРАНОТ 11 "х 14"; можете да ги држите вашите документи 8,5" од 11" во душекот без киселина. Држете ги сите ваши спомени во прекрасни рамки. СТАКЛЕН КАПАК - оваа рамка има стаклен капак што ќе ги одржува вашите спомени да изгледаат убаво долго време. Стаклото штити од абење и оштетување, одржувајќи го вашиот дисплеј безбеден. ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА НА МДФ-Премиум, цврста лесонит со средна густина обезбедува цврст, траен квалитет. Потпрете се на оваа рамка за да ги одржувате вашите предмети безбедни и здрави, со мазна, светла завршница. ХОРИЗОНТАЛНИ И ВЕРТИКАЛНИ ЗАКАЧАЛКИ ЗА ТРИАГОЛНИК-не знаете за каква слика ќе ја користите оваа рамка? Нема проблем! Лесните, лесни за поставување закачалки со триаголник ја прават рамката разноврсна; користете Ја Луси За хоризонтални или вертикални слики. ВКУПНА ГОЛЕМИНА НА РАМКАТА : 16,25" х 13,25 "х 0,75".

За производот

Купувачите избираат и