0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Челик Жица Полица Додаток на 3-Куки, Хром, 4-Пакет, Капацитет фунти Хардвер

Челик Жица Полица Додаток на 3-Куки, Хром, 4-Пакет, Капацитет фунти Хардвер

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Хсс Челик Жица Полици Додаток на 3-куки се направени од тешки комерцијални одделение челик. Тие се повеќенаменски додаток што може да се закачи насекаде на вашата постоечка единица за полица за жица. Тоа може да се користи за да се откажам само за нешто што може да мислам на. Лесен за користење, нема потреба да се држи или употреба завртки, само едноставно ги закачам на полица жица на вашите personal потреби. Конструкцијата на хромирана жица одговара на вашата единица за полици и нејзината издржливост. Продадени во комплет од 4. 4-Пакет. Димензии : 3.75 "L x 1.625" D x 3.25 " H. Одговара на сите жица полици единица. Материјал : Челик. Хромирана боја. 1 Година Ограничена Гаранција. Модел# 4ХК3С.

За производот

Купувачите избираат и