0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Плетени Подлоги За Поставување, Ботанички Модерни Душеци За Цветни Маси Што Се Перат Отпорни На Топлина

Плетени Подлоги За Поставување, Ботанички Модерни Душеци За Цветни Маси Што Се Перат Отпорни На Топлина

DEN 255.84
Достапно.

Од стока

Комплетот ЗА ткаени подлоги XMXY има Ботанички Модерен дизајн на Цвеќе кој е и елегантен и практичен. ●Отпорност На топлина ● овие подлоги се отпорни на топлина до 176°F (80°C), што може ефикасно да ја заштити масата како нова. Плетените Подлоги што Се Перат прават исклучителен подарок за некој среќно да се пресели во нивните нови или во секое време подароци.

За производот

Купувачите избираат и