0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фибертон 4-Парче Шеврон Жакард Плажа Пешкир Постави Морска Пена

Фибертон 4-Парче Шеврон Жакард Плажа Пешкир Постави Морска Пена

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Патентираната технологија на бои на Фибертон ја задржува сончевата светлина и боите нема да исчезнат. Интимна мешавина од памук и полиестер му дава на Фибертонот мека рака и супериорна апсорпција за крпи за плажа што ќе траат со години. Вклучени е збир на 4 плажа крпи, 70 во. долго од 35 во. широк. Фибертон 4-Парче Шеврон Жакард Плажа Пешкир Постави Морска Пена (70х35) Патентирана технологија која е безбедна за белило и отпорна на избледување и крварење. БОЈАТА НЕМА ДА ИСЧЕЗНЕ методот На Фибертон држи до груби хемикалии и сончева светлина. БОЈАТА НЕМА ДА КРВАРИ Боите на Фибертон нема да се пренесуваат или крокуваат кога се во контакт со други површини. КОНТРОЛА НА БОЈАТА бојата на Фибертонот секогаш ќе биде иста, од ставка до ставка, серија по серија и од година во година. МЕКА И АБСОРБЕНТА интимна мешавина од памук и полиестер му дава на Фибертонот мека рака и супериорна апсорпција. Држи до повторени комерцијални перења.

За производот

Купувачите избираат и