0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дмкпв Снежен Костум Женски Пижами Сатенска Прашка Жени Наметка Со Долги Ракави Облека За Спиење Чипка Секојдневна Работна Облека За Жени Панталони Црвена Голема

Дмкпв Снежен Костум Женски Пижами Сатенска Прашка Жени Наметка Со Долги Ракави Облека За Спиење Чипка Секојдневна Работна Облека

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Снежен Костум Женски Пижами Сатенска Прашка Жени Долги Комплети Секси Ракави Наметка Облека За Спиење Чипка Секојдневни Работни Облеки За Жени Пол : Женски модели : цврста боја5. Ова е најдобриот подарок за одмор за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допадне1. Мека и удобна, Изработена од мека и висока еластичност ткаенина, лесна, удобна и дише.2. Спортски стил, Краток ракав, секси отворен грб го покажува вашиот прекрасен грб, v деколте и лабав дизајн со цврста боја.Пакетот вклучува : 1pc наметка + 1pc долна облека + 1pc панталони стоковен поглед : 3. Ткаенината со завеса, дише и мека ве прави удобни и стилски.Материјал : Полиестер4. тренингот трчање јога фитнес резервоарот врвот, било кој вид на спортски или секојдневно носењекарактеристики јака : Сезона На Носот : сите специфики на сезоната Јака : Број 5. Ова е Најдобриот Подарок За Одмор За Пријателите и Колегите, Сигурен Сум дека ќе Им се допадне. Сезона : Цела Сезона. 4. Тренингот Трчање Јога Фитнес Резервоарот Врвот, Било Кој Вид На Спорт Или Секојдневно Носење. Материјал : Полиестер.

За производот

Купувачите избираат и